Naše filozofie

„Jednou z předních povinností lékaře je vzdělávat lidi, aby nebrali léky.“ William Osler

Uděláme si na Vás čas
V naší ordinaci se nám osvědčil objednávací systém – nevznikají návaly v čekárně, většinou nemusíte čekat na ošetření a vaší i naší práci je možné si plánovat. Je proto nutné se vždy předem telefonicky či emailem objednat. Pro akutní případy tak najdeme čas tentýž den, další věci jako konzultace, běžné kontroly, recepty, potvrzení, výpisy atd. vyřídíme během 2 až 3 dnů. Jediný případ, kdy není nutné se objednávat je plánovaný odběr krve. Na ten je možné přijít denně od 7:30 do 10:00.

Můžete nás podpořit
Rádi bychom si uchovali status ordinace, kde na Vás máme čas a můžeme se Vám dostatečně věnovat, kde nemusíte trávit dlouhé hodiny v čekárně, kde na Vás čekají odpočatí, nevyhořelí a nepřetížení zdravotníci. To ale znamená omezit množství registrovaných pacientů a tím i našich příjmů, které jsou v úzké souvislosti s množstvím registrovaných pacientů, naopak frekvence návštěv pacientů v ordinaci už nemá na výši našich příjmů velký vliv.

Pokud s tímto naším přístupem souhlasíte a budete s našimi službami spokojeni, můžete nás podpořit sponzorským darem. Pokud se takto rozhodnete, zašlete svůj dar na číslo účtu ordinace: 4965868349/0800, do popisu platby uveďte “sponzorský dar”. Děkujeme!